Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 31 °C
Az Bulutlu

Kullanım Koşulları

Yürürlük tarihi – 04/09/2022

Bu Şartlar, aşağıdaki adreste bulunan tüm içerik, Ürün ve Hizmetlere erişiminizi, kullanımınızı yönetir: https://www.sermayesizde.com sermaye Sizde (“biz”, “biz” veya “bizim”) tarafından işletilen web sitesi (“Hizmet”).

Hizmetlerimize erişiminiz, burada yer alan tüm hüküm ve koşulları ve yayınlanan ve zaman zaman tarafımızca yayınlanabilecek diğer tüm çalışma kural ve politikalarını değiştirmeden kabulünüze tabidir.

Hizmetlerimize erişmeden veya Hizmetlerimizi kullanmadan önce lütfen Sözleşmeyi dikkatlice okuyun. Hizmetlerimize erişerek veya Hizmetlerimizin herhangi bir bölümünü kullanarak, bu Koşullara bağlı kalmayı kabul etmiş olursunuz. Sözleşmenin şartlarının herhangi bir bölümünü kabul etmiyorsanız, Hizmetlerimize erişemez veya Hizmetlerimizi kullanamazsınız.

Fikri Mülkiyet

Sözleşme Bizden size Bizim veya üçüncü taraf fikri mülkiyetlerimizden hiçbirini devretmez ve söz konusu mülkiyete ilişkin tüm hak, unvan ve menfaat (taraflar arasında olduğu gibi) yalnızca Sermaye Sizde’de ve lisans verenlerinde kalacaktır.

Üçüncü Taraf Hizmetleri

Hizmetleri kullanırken, üçüncü bir tarafça geliştirilen üçüncü taraf hizmetlerini, ürünlerini, yazılımlarını, gömmelerini veya uygulamalarını (“Üçüncü Taraf Hizmetleri”) kullanabilirsiniz.

Herhangi bir Üçüncü Taraf Hizmetini kullanırsanız, bunu anlarsınız:

Bir Üçüncü Taraf Hizmetinin herhangi bir kullanımı kendi sorumluluğunuzdadır ve Üçüncü Taraf web sitelerinden veya Hizmetlerinden kimseye karşı sorumlu veya yükümlü olmayacağız.
Söz konusu web siteleri veya hizmetler üzerinde veya bu web siteleri veya hizmetler aracılığıyla sunulan bu tür içerik, mal veya hizmetlerin kullanımından kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir hasar veya kayıptan sorumlu veya yükümlü olmayacağımızı kabul eder ve kabul edersiniz.
Hesaplar

Hizmetlerimizin herhangi bir bölümünün kullanılması bir hesap gerektiriyorsa, bir hesaba kaydolduğunuzda bize eksiksiz ve doğru bilgiler vermeyi kabul edersiniz.

Hesabınız altında gerçekleşen tüm faaliyetlerden yalnızca siz sorumlu olacaksınız. Hesap bilgilerinizi güncel tutmaktan ve şifrenizi güvende tutmaktan siz sorumlusunuz.

Hizmete erişmek için kullandığınız hesabınızın güvenliğini sağlamaktan siz sorumlusunuz. Erişim kimlik bilgilerinizi paylaşmayacak veya kötüye kullanmayacaksınız. Hesabınızın izinsiz kullanan başka bir güvenlik ihlali durumunda farkında olma üzerine derhal haberdar etmelisiniz.

Fesih

İptal etmek ya da herhangi bir zamanda tüm Hizmetlerimiz veya herhangi bir veritabanı ” ndan, neden olmadan ya da haber vermeden ya, hemen etkili olabiliriz.

Sözleşmeyi veya Sermaye Sizde hesabınızı feshetmek isterseniz, Hizmetlerimizi kullanmayı bırakabilirsiniz.

Sözleşmenin doğası gereği fesihten sağ çıkması gereken tüm hükümleri, mülkiyet hükümleri, garanti feragatnameleri, tazminat ve sorumluluk sınırlamaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere fesihten sağ çıkacaktır.

Feragatname

Hizmetlerimiz “OLDUĞU gibi” sağlanmaktadır.” ve “MEVCUT OLDUĞU GİBİ” temeli. Sermaye Siz ve tedarikçileri ve lisans verenleri, satılabilirlik, belirli bir amaca uygunluk ve ihlal etmeme garantileri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, açık veya zımni her türlü garantiyi reddeder. Ne Sermaye Siz ne de tedarikçileri ve lisans verenleri, Hizmetlerimizin hatasız olacağına veya bunlara erişimin kesintisiz veya kesintisiz olacağına dair hiçbir garanti vermez. Hizmetlerimizden içerik veya hizmetleri kendi takdirinize ve sorumluluğunuza bağlı olarak indirdiğinizi veya başka bir şekilde aldığınızı anlarsınız.

Yargı Yetkisi ve Yürürlükteki Yasalar

Yürürlükteki yasaların aksini öngördüğü durumlar dışında, Sözleşme ve Hizmetlerimize erişim veya Hizmetlerimizden yararlanma Türkiye yasalarına tabi olacaktır.

Sözleşmeden doğan veya Sözleşmeyle ilgili her türlü ihtilafın ve Hizmetlerimize erişim veya kullanımın uygun yeri Türkiye’de bulunan eyalet ve federal mahkemeler olacaktır.

Değişimler

Sermaye Sizde, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, bu Koşulları istediği zaman değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutar.

Önemli değişiklikler yaparsak, değişiklikler yürürlüğe girmeden önce web sitemizde yayınlayarak veya size bir e-posta veya başka bir iletişim göndererek size bildiririz. Bildirim, yeni şartların yürürlüğe gireceği makul bir süre belirleyecektir.

Değişikliklerimize katılmıyorsanız, belirlenen bildirim süresi içinde veya değişiklikler yürürlüğe girdikten sonra Hizmetlerimizi kullanmayı bırakmalısınız.

Hizmetlerimizi kullanmaya devam etmeniz yeni koşullara tabi olacaktır.